Διαδικτυακή Ενημερωτική Εκδήλωση της Ε.Ο.Σ.-ΣΠΑ.ΝΟ.ΠΑ. – 2.2.2022

Η Διοίκηση της  Ελληνικής Ομοσπονδίας Συλλόγων Σπανίων Νοσημάτων Παθήσεων (Ε.Ο.Σ. – ΣΠΑ.ΝΟ.ΠΑ.) στο πλαίσιο  του Γ’ Κύκλου Διαδικτυακών Ενημερωτικών Εκδηλώσεων  (Νοέμβριος 2021 – Ιανουάριος 2022),με τη συνεργασία της Ελληνικής Εταιρείας Φυσικής Ιατρικής και Αποκατάστασης, διοργανώνει διαδικτυακή ενημερωτική εκδήλωση  με θέμα:

«Διαστάσεις  Φυσικής και Ιατρικής Αποκατάστασης σε κατηγορίες Σπανίων Νοσημάτων – Παθήσεων. Προβληματισμοί, Προσανατολισμοί και Διέξοδοι στην σύγχρονη πραγματικότητα»

Ημερομηνία διεξαγωγής:

Τετάρτη 02 Φεβρουαρίου 2022

Ώρα:18.30 – 20.30

Σας επισυνάπτουμε το πρόγραμμα της ενημερωτικής εκδήλωσης, με παράκληση οι Σύλλογοι Ασθενών, Αναπήρων και Χρονίως Πασχόντων, καθώς και άλλοι φορείς και υπηρεσίες, αποδέκτες της εν λόγω ενημέρωσης να πληροφορήσουν τα μέλη τους και κάθε ενδιαφερόμενο για την υλοποίηση αυτής.

Για να παρακολουθήσετε την εκδήλωση πατήστε στον σύνδεσμο:  https://us02web.zoom.us/j/88462000993

Ταυτόχρονη live μετάδοση μέσω της σελίδας Facebook της Ε.Ο.Σ. – ΣΠΑ.ΝΟ.ΠΑ

Αναμένοντας  με ενδιαφέρον τη συμμετοχή σας.

Με εκτίμηση,

Ελληνική Ομοσπονδία Συλλόγων – Σπανίων Νοσημάτων Παθήσεων